poniedziałek, 17 maja 2021 12:59

Zmiana na stanowisku komendanta komisariatu w Trzemesznie

 
Zmiana na stanowisku komendanta komisariatu w Trzemesznie źródło: KPP Gniezno

Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie z dniem 17 maja 2021 r. delegował. asp. sztab. Jacka Grzybowskiego na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Trzemesznie.

W miniony piątek 14 maja , po prawie 30 latach spędzonych w mundurze policyjnym, ze służby odszedł asp. szt. Krzysztof Kaczmarek, komendant  Komisariatu Policji w Trzemesznie. Za dotychczasową pracę na wielu stanowiskach w strukturach KPP Gniezno podziękował mu komendant powiatowy insp. Przemysław Kozanecki, życząc mu dalszych sukcesów w życiu prywatnym.

Jednocześnie w poniedziałek 17 maja odbyło się wprowadzenie nowego komendanta Komisariatu Policji w Trzemesznie, którym został asp. sztab. Jacek Grzybowski. Służący w strukturach od 1998 roku, związany był z Wydziałem Prewencji, a także komisariatem w Czerniejewie. W 2006 roku ponownie wrócił do Gniezna, by objąć stanowisko detektywa w Sekcji Kryminalnej. Od 2009 roku wykonywał obowiązki w Zespole Dyżurnych. Z dniem 17 maja br. został delegowany przez Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie do służby na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Trzemesznie. Przy okazji uroczystego przekazania rozkazu życzono mu powodzenia w pełnieniu nowych obowiązków. 

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane