sobota, 15 maja 2021 20:17

Ujawniono zwłoki mężczyzny - służby prowadzą śledztwo

 

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności zdarzenia, które mogło skutkować zgonem mężczyzny na os. Arkuszewo w Gnieźnie.

O sytuacji poinformował nas jeden z mieszkańców os. Arkuszewo, który przekazał iż w okolicy ul. Wschodniej i Kujawskiej trwają działania policji.

Według naszych ustaleń w jednym z budynków miały zostać ujawnione zwłoki mężczyzny. Na miejscu obecny był prokurator, który nakazał zabezpieczyć ciało do badań w zakładzie medycyny sądowej. Nieoficjalnie wiadomo, że do jego śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie.

W sprawie skontaktowaliśmy się z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie, jednak na te chwilę nie udziela się żadnych informacji. Więcej będzie można uzyskać w poniedziałek.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane