piątek, 14 maja 2021 14:42

Wypadek na ul. Surowieckiego

 

W piątkowe popołudnie służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na skrzyżowaniu ul. Surowieckiego i Wierzbowej.

Do zdarzeni doszło 14 maja, po godzinie 14. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu ul. Surowieckiego i Wierzbowej doszło do czołowo-bocznego zderzenia samochodu marki KIA z autem marki Audi. 

Na miejsce zdarzenia przybyło JRG Gniezno, które zabezpieczyło uszkodzone auto oraz rozlane płyny eksploatacyjne. Osoba podróżująca KIA, uskarżająca się na ból w plecach, została przebadana przez zespół ratownictwa medycznego a następnie przewieziona do szpitala. Osoby jadące Audi nie odniosły żadnych obrażeń.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch w obrębie skrzyżowania odbywał się z utrudnieniami.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane