poniedziałek, 10 maja 2021 08:55

Utrudnienia na ul. Kłeckoskiej

 

Jak informuje Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich, do najbliższego piątku na fragmencie ul. Kłeckoskiej prowadzone będą prace remontowe.

WZDW poinformował, że od 10 do 14 maja włącznie na ponad 1 kilometrze ul. Kłeckoskiej od skrzyżowania z ul. Okopową aż do okolic cmentarza św. Piotra prowadzone będą remonty cząstkowe nawierzchni. Wiązać się one będą z wykonywaniem łat na punktowo uszkodzonych fragmentach jezdni.

W związku z powyższym zmotoryzowani powinni być przygotowani na utrudnienia w ruchu, które będą występować na ww. odcinku drogi do najbliższego piątku. 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Robert poniedziałek, 10 maja 2021 19:22 napisane przez Robert

    A podobno po skończeniu obwodnicy miała być całą nawierzchnia naprawiona zniszczona przez ciężarówki dojeżdżające na plac budowy i co kasa wpadła pewnie do budżetu miasta a uzytkownikow zaspokoić łataniem łat :) skąd to znamy i jak kolega wyżej wspomniał odcinek od poznańskiej do bramy cmentarza i dalej to nadal będzie tester zawieszenia przy zakupie auta pokaże każdy szczegół:)

  • Link do komentarza Wera poniedziałek, 10 maja 2021 12:33 napisane przez Wera

    A na podjeździe od ulicy Poznańskiej aż do bramy na cmentarz św. Piotra i Pawła nic nie będzie robione ? Te paskudne koleiny stworzone przez ciężkie cysterny z paliwem, dalej będą straszyły kierowców aut osobowych?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane