poniedziałek, 19 kwietnia 2021 00:01

Pożar gabarytów na ul. Witkowskiej

 

W niedzielny, późny wieczór służby zostały powiadomione o pożarze odpadów wielkogabarytowych, zgromadzonych przed jedną z posesji.

Do zdarzenia doszło 18 kwietnia około godziny 23:30. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie o pożarze odpadów, znajdujących się na chodniku u zbiegu ul. Witkowskiej i Słonecznej.

Po dojeździe zastępu JRG Gniezno zastano pożar mebli oraz sprzętu AGD wystawionego przed posesję w związku z jutrzejszą zbiórką odpadów wielkogabarytowych. Działania strażaków ograniczyły się do stłumienia ognia i dogaszenia tlących się przedmiotów, które w większości uległy spaleniu lub nadpaleniu. Na miejscu obecna była również policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane