piątek, 09 kwietnia 2021 08:30

Strażacy uwolnili jelenie uwięzione... w siatce bramki

 
Strażacy uwolnili jelenie uwięzione... w siatce bramki źródło: OSP Czerniejewo

Do nietypowej interwencji zostali zadysponowani w piątkowy ranek strażacy z Czerniejewa. Na jednym z boisk zauważono jelenie, które zaplątały się w siatkę.

Sytuacja miała miejsce 9 kwietnia, przed godziną 7 w Goraninie w gminie Czerniejewo. Strażacy zostali powiadomieni iż na boisku w tej wsi zauważone zostały dwa jelenie, które najprawdopodobniej zaplątały się porożem w siatkę bramki.

Na miejsce zadysponowano OSP Czerniejewo oraz JRG Gniezno. Na miejscu strażakom udało się podejść do wystraszonych zwierząt, po czym ostrożnie, częściowo je trzymając, uwolnić je z pułapki w której utknęły. Po kilkunastu minutach działań oba oswobodzone okazy pobiegły w swoją stronę. 

źródło: OSP Czerniejewo

1 komentarz

  • Link do komentarza bobhaus piątek, 09 kwietnia 2021 09:14 napisane przez bobhaus

    Czas pomyśleć o ogrodzeniu boiska i obiektów sportowych by takie sytuacje nie miały już miejsca. By zwierzęta nie były narażone na stres.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane