poniedziałek, 05 kwietnia 2021 13:18

Interwencja straży na Dalkach

 

W poniedziałkowe południe służby zostały powiadomione o pożarze, jaki miał wystąpić w rejonie Dalek koło Gniezna.

Do zdarzenia doszło 5 kwietnia, przed godziną 13. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, straż pożarna została powiadomiona o gęstym zadymieniu, wydobywającym się z rejonu jednej z nieruchomości na terenie osiedla Ogrodowego w Dalkach, tuż przy granicy z Gnieznem. 

Po dotarciu na miejsce okazało się, że pożar ma miejsce w hurtowni sportowej, na terenie której kilka tygodni temu doszło do podobnego zdarzenia. Po rozpoznaniu okazało się iż źródłem zadymienia, które spowiło okolicę, są palące się przedmioty, zalegające w miejscu spalonej wówczas dobudówki. Działania strażaków ograniczyły się do stłumienia ognia i dogaszeniu tlących się elementów. Na miejscu działały JRG Gniezno, OSP Mnichowo oraz OSP Łubowo.

3 komentarzy

 • Link do komentarza Obserwator poniedziałek, 05 kwietnia 2021 17:20 napisane przez Obserwator

  Samo się pali kilka tygodni?duch podpala?Właściciela brak?
  Pierwszy kwietnia już był na żarty.

 • Link do komentarza Roman poniedziałek, 05 kwietnia 2021 13:47 napisane przez Roman

  Właściciel pali śmieci!!!!!!!!
  Mam nadzieję że nareszcie ktoś się tym zajmie. Po styczniowym pożarze zostało sporo śmieci które regularnie były palone ( sprawa zgłaszana kilka razy do straży miejskiej). Dziś pożar wymknął się z kontroli i rozprzestrzenil stąd całe zamieszanie. Mam nadzieję, że ktoś nareszcie ukróci ten proceder smród palonych śmieci jest okropny. Jeśli ktoś powie że kolejny zazdrosny sąsiad pisze bzdury, to przecież można zapytać właściciela hurtowni o jakieś (umowy, rachunki za wywóz śmieci po pierwszym pożarze).

 • Link do komentarza Mieszkaniec poniedziałek, 05 kwietnia 2021 13:47 napisane przez Mieszkaniec

  Komus musiał zajść za skórę skoro 2 raz podpalenie w tym samym miejscu jest

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane