czwartek, 25 marca 2021 12:21

Pracownicy okradli firmę z towaru

 

Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn i dwie kobiety, którzy okradli swojego pracodawcę - towar sprzedawali "na lewo".

W dniu 22 marca 2021 policjanci z komisariatu w Trzemesznie otrzymali zgłoszenie od przedstawiciela jednej z firm z gminy Trzemeszno o kradzieży preparatów do cieląt. Wartość poniesionej straty oszacował na 17 tysięcy złotych. 

Po zajęciu się sprawą, policjanci wykonali czynności na miejscu zdarzenia, przesłuchali świadków oraz dokonali oględzin i sprawdzenia monitoringu. To też pozwoliło im ustalić dokładny przebieg całego zdarzenia - to pracownicy pokrzywdzonej firmy okradli jej właściciela.

- W toku dalszych czynności funkcjonariusze zatrzymali na terenie firmy 3 podejrzewane osoby: dwie kobiety w wieku 33 i 55 lat oraz 26-letniego mężczyznę. Czwartego, 29-letniego mężczyznę funkcjonariusze zatrzymali w miejscu zamieszkania. Zabezpieczono część skradzionych preparatów - poinformowała asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy KPP Gniezno. Podejrzani usłyszeli już zarzuty kradzieży. Za kradzież grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

2 komentarzy

  • Link do komentarza SilvioF niedziela, 28 marca 2021 04:54 napisane przez SilvioF

    Do TM. To na 100 procent, tacy ludzie nie zasługują na żadną wypłatę.

  • Link do komentarza TM piątek, 26 marca 2021 10:40 napisane przez TM

    Zapewne właściciel zbyt dużo płacił swoim pracownikom

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane