poniedziałek, 15 marca 2021 12:41

Samochód dostawczy zderzył się z lokomotywą

 
Samochód dostawczy zderzył się z lokomotywą źródło: KPP Gniezno

W poniedziałkowy ranek doszło do zdarzenia z udziałem samochodu dostawczego i lokomotywy na przejeździe kolejowym na ul. Powstańców Wielkopolskich.

Do zdarzenia doszło 15 marca 2021 roku kilka minut przed godziną 10:00. Według wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego, 67-latek z Pobiedzisk jadąc od strony Zdziechowy w kierunku Gniezna, na przejeździe kolejowym nie zastosował się do znaku "Stop", w wyniku czego nie ustąpił pierwszeństwa, doprowadzając do zderzenia z lokomotywą sterowaną przez 45-letniego maszynistę z Swędzieniejewic.

W wyniku zderzenia doszło uszkodzenia obydwu pojazdów. Na szczęście nikt z uczestników zdarzenia nie ucierpiał, a obydwaj kierujący byli trzeźwi.

Na miejscu pracowali policjanci z wydziału ruchu drogowego oraz eksperci z Państwowej Komisji Badania Wypadków Kolejowych.

źródło: KPP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza szofer poniedziałek, 15 marca 2021 13:15 napisane przez szofer

    Trzeba mieć wyjątkowego pecha, by na tym przejeździe trafić w pociąg!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane