czwartek, 18 lutego 2021 15:10

Auto uderzyło w latarnię na ul. Łaskiego

 

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w czwartkowe, wczesne popołudnie na ul. Łaskiego.

Do zdarzenia doszło 18 lutego, około godziny 13. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem osobowym marki BMW, jadąc od strony skrzyżowania z ul. Poznańską stracił panowanie nad samochodem, po czym uderzył w latarnię stojącą po prawej stronie jezdni. 

Na miejsce zadysponowano JRG Gniezno, które zabezpieczyło rejon zdarzenia oraz rozlane płyny eksploatacyjne. Kierujący autem wyszedł z niego o własnych siłach i nie odniósł poważniejszych obrażeń, ale później wezwano do niego zespół ratownictwa medycznego. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Kiniu czwartek, 18 lutego 2021 18:10 napisane przez Kiniu

    Fanatyk BMW

  • Link do komentarza Yemplariusz czwartek, 18 lutego 2021 17:40 napisane przez Yemplariusz

    wow. całkiem, całkiem to BMW wkomponowało się w latarnie;)

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane