piątek, 05 lutego 2021 08:12

Spotkanie dla frankowiczów

  Artykuł sponsorowany

Kancelaria Prawna Tomasz Święch zaprasza na spotkanie wszystkie osoby posiadające zobowiązanie kredytowe we frankach szwajcarskich na spotkanie, przedmiotem którego będzie przedstawienie możliwości unieważnienia kredytów frankowych.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 8 lutego 2021 r. o godzinie 16:30 w siedzibie Kancelarii w Gnieźnie przy ul. Dąbrówki 10, a poprowadzi je adwokat Tomasz Święch. Udział w nim jest nieodpłatny. Osoby zainteresowane prosimy o telefoniczne zgłoszenie udziału w spotkaniu pod numerem: 534 930 470.

Nasza Kancelaria adwokacka posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw tzw. frankowiczów. W chwili obecnej zastępujemy klientów w kilkudziesięciu procesach, w których dochodzone są roszczenia kredytobiorców posiadających zobowiązania we frankach szwajcarskich.

Udział w spotkaniu nie zobowiązuje uczestnika do nawiązania współpracy z Kancelarią. Serdecznie zapraszamy!

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane