wtorek, 15 grudnia 2020 14:02

Potrącenie pieszej na pasach

 
Potrącenie pieszej na pasach źródło: OSP Witkowo

Do groźnego w skutkach zdarzenia drogowego doszło we wtorkowy ranek na ul. Czerniejewskiej w Witkowie. 

15 grudnia, przed godziną 7:30 służby zostały powiadomione, że na ul. Czerniejewskiej w Witkowie doszło do potrącenia pieszej. Na miejsce w celu zabezpieczenia rejonu zdarzenia zadysponowany został także zastęp OSP Witkowo.

Z policyjnych ustaleń wynika, iż 73-letni kierujący Fiatem Seicento, wyjeżdżając z Ronda Józefa Skowrona w kierunku Czerniejewa nie zauważył pieszej, która znajdowała się na oznakowanym przejściu dla pieszych. Na skutek potrącenia, 64-latka przemieszczając się uderzyła w lewe tylne drzwi Nissana Note, który jadąc z przeciwnego kierunku zatrzymał się, by pieszą przepuścić. 

Przybyły zespół ratownictwa medycznego, po opatrzeniu poszkodowanej, przetransportował ją do szpitala - piesza odniosła poważne obrażenia ciała. Jak stwierdzono, kierujący Fiatem był trzeźwy. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

źródło zdjęć: OSP Witkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane