piątek, 20 listopada 2020 13:41

Samochód potrącił dziecko. Lądował śmigłowiec LPR

 

W piątkowe południe doszło do dramatycznego w skutkach zdarzenia - na szosie prowadzącej przez Żydówko zostało potrącone dziecko.

Do zdarzenia doszło w 20 listopada, przed godziną 13. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód osobowy marki Citroen, jadący od strony Owieczek w kierunku Łubowa, potrącił 5-letniego chłopca, które nagle wbiegło mu na drogę z jednej z posesji.

Na miejsce zdarzenia przybyła policja oraz zespół ratownictwa medycznego, a także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - lądowisko zabezpieczało OSP Łubowo. Poszkodowane dziecko, po opatrzeniu na miejscu, zostało przetransportowane helikopterem do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała.

Na czas prowadzonych działań ruch na drodze był zablokowany. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane