wtorek, 17 listopada 2020 07:38

Uwaga na przejeździe kolejowym w Gębarzewie

 

PLK informuje, że w najbliższych dniach osoby pokonujące przejazd kolejowy w Gębarzewie przy stacji powinny zachować szczególną ostrożność w związku z wyłączeniem rogatek.

PKP Polskie Linii Kolejowych S.A. Zakład Linii Kolejowych w Poznaniu poinformował, że od wtorku 17 listopada od godziny 9:00 do wtorku 24 listopada 2020r godz. 9:00 (siedem dni) zostanie czasowo wyłączona obsługa rogatek na przejeździe kolejowym w Gębarzewie na drodze gminnej z Gniezna do tej wsi (od ul. Pustachowskiej).

Przejazd kolejowy zostanie oznakowany zarówno od strony toru i drogi, dlatego kierowcy są proszeni o zachowanie szczególnej ostrożności w trakcie pokonywania przejazdu na tym odcinku.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane