wtorek, 10 listopada 2020 20:26

Poszukiwani świadkowie potrącenia

 

Gnieźnieńscy policjanci szukają świadków potrącenia młodej osoby, do którego doszło 20 października na os. Tysiąclecia.

Funkcjonariusze gnieźnieńskiej komendy poszukują osób, które mogły widzieć potrącenie 16-letniej dziewczyny, do którego doszło 20 października 2020 roku około godziny 13:30 na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulicy bp. Antoniego Laubitza z ulica Roosevelta w Gnieźnie.

Naoczni świadkowie potrącenia proszeni są o kontakt z osobą prowadzącą postępowanie, policjantem z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie osobiście: przy ul. Jana Pawła II 2 w Gnieźnie pokój nr 213 lub telefonicznie 47 77 21 277 (pn. - pt. w godzinach 7:30-15:30).

źródło: KPP Gniezno

3 komentarzy

  • Link do komentarza tyui czwartek, 12 listopada 2020 12:21 napisane przez tyui

    Niektórzy kierowcy jeżdżąc ulicą Laubitza wyobrażają sobie,że znajdują się na drodze szybkiego ruchu.

  • Link do komentarza drogomental czwartek, 12 listopada 2020 08:02 napisane przez drogomental

    Kolejne potrącenie w ciągu dnia na skrzyżowaniu o nieuregulowanym kształcie. Przez rozmiar przejścia dla pieszych są oni jeszcze bardziej narażeni na ryzyko potrącenia - zwłaszcza, że kierowcy stając na wyjeździe z ul. Laubitza zatrzymują się właśnie na pasach i zasłaniają idących pieszych.

  • Link do komentarza qwertz czwartek, 12 listopada 2020 01:02 napisane przez qwertz

    Bardzo niebezpieczne przejście. Kierowcy nagminnie parkują auta nie zachowując przepisowego odstępu 10 metrów od przejścia ograniczając znacznie widoczność.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane