poniedziałek, 09 listopada 2020 15:28

Poszukiwani świadkowie śmiertelnego potrącenia

 

Policjanci z Gniezna poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło pod koniec października na drodze krajowej nr 15 w Trzemesznie.

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie poszukuje osób, które mogły być świadkami tragicznego wypadku, do którego doszło w środę, 28 października 2020 roku około 5:20 na skrzyżowaniu ulicy Gnieźnieńskiej i Foluskiej w Trzemesznie.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, kierujący pojazdem marki Ford Mondeo 53-latek, jadąc od strony Mogilna w kierunku Gniezna, potrącił 62-letniego trzemesznianina przechodzącego na drugą stronę jezdni na oznakowanym przejściu dla pieszych. Pieszy w wyniku doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. 

Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z mł. asp. Arturem Wieczorkowskim, policjantem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Zgłaszać się można osobiście na ul. Jana Pawła II 2, lub telefonicznie w godzinach 7:00-15:00 pod numerem telefonu: 47 77 21 277.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane