niedziela, 01 listopada 2020 18:43

Wieczorne potrącenie na ul. Gdańskiej

 

Do dramatycznego w skutkach zdarzenia doszło w niedzielny wieczór na ul. Gdańskiej w Gnieźnie, gdzie miało miejsce potrącenie starszej kobiety.

Do zdarzenia doszło 1 listopada przed godziną 18. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierująca samochodem osobowym marki Ford potrąciła kobietę w starszym wieku, która przechodziła przez jezdnię poza przejściem dla pieszych z rejonu os. Jagiellońskiego w kierunku os. Kazimierza Wielkiego.

Na miejsce przybył zespół ratownictwa medycznego, który opatrzył poszkodowaną i przetransportował ją w poważnym stanie do szpitala.

Na czas prowadzonych działań ruch na ul. Gdańskiej był zablokowany (przez około 40 minut). W związku z tym opóźnienia notowały autobusy MPK. Okoliczności wypadku ustali policja.


2 komentarzy

  • Link do komentarza Masakra poniedziałek, 02 listopada 2020 02:00 napisane przez Masakra

    Nic dziwnego piesi w tamtym rejonie uważają drogę za przedłużenie chodnika

  • Link do komentarza Kadus niedziela, 01 listopada 2020 21:48 napisane przez Kadus

    Niech więcej trują w TV i wszędzie że pieszy ma zawsze pierwszeństwo. I nawet jeśli miał i co z tego jak w najlepszym przypadku będzie kaleką.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane