środa, 19 sierpnia 2020 20:46

Spotkanie dla frankowiczów

  Artykuł sponsorowany

Kancelaria Prawna Tomasz Święch zaprasza na spotkanie wszystkie osoby posiadające zobowiązanie kredytowe we frankach szwajcarskich, przedmiotem którego będzie przedstawienie możliwości unieważnienia kredytów frankowych.

Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę (22 sierpnia 2020 r.) w siedzibie Kancelarii w Gnieźnie przy ul. Dąbrówki 10, a poprowadzi je adwokat Tomasz Święch. Udział w nim jest nieodpłatny. Osoby zainteresowane prosimy o telefoniczne zgłoszenie udziału w spotkaniu pod numerem: 534 930 470.

Nasza Kancelaria adwokacka posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw tzw. frankowiczów. W chwili obecnej zastępujemy klientów w kilkudziesięciu procesach, w których dochodzone są roszczenia kredytobiorców posiadających zobowiązania we frankach szwajcarskich.

Udział w spotkaniu nie zobowiązuje uczestnika do nawiązania współpracy z Kancelarią. Serdecznie zapraszamy!

1 komentarz

  • Link do komentarza Dante piątek, 21 sierpnia 2020 08:48 napisane przez Dante

    A osobom poszkodowanym przez Amber Gold też ktoś pomoże?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane