piątek, 14 sierpnia 2020 16:28

Przejazd ul. Poznańską będzie otwarty już w sobotę

 

Jak poinformował Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich, od sobotniego ranka ma zostać otwarty lewy pas ruchu na ul. Poznańskiej.

W piątkowe popołudnie WZDW poinformowało, że w sobotę 15 sierpnia w godzinach porannych zostanie otwarty lewy pas ruchu na ul. Poznańskiej w Gnieźnie. Oznacza to, że będzie możliwość przejechania w kierunku Poznania i Kiszkowa bez korzystania z objazdu przez ul. Kłeckoską.

Uwaga - dla ruchu nadal będzie zamknięty prawy pas, dlatego też kierowcy muszą się jeszcze liczyć z utrudnieniami. Na tym odcinku miejscowo będą również obowiązywały ograniczenia prędkości.

1 komentarz

  • Link do komentarza Mieszkaniec piątek, 14 sierpnia 2020 21:47 napisane przez Mieszkaniec

    Nie już tylko dopiero...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane