niedziela, 19 lipca 2020 09:48

Mężczyzna spadł z pomostu. Lądował śmigłowiec LPR

 

Z podejrzeniem urazu kręgosłupa został zabrany do szpitala 22-letni mężczyzna, który uległ wypadkowi podczas pobytu nad Jeziorem Powidzkim.

Do zdarzenia doszło w sobotę 18 lipca, około godziny 20:00. Jak informuje serwis twojaslupca.pl, 22-letni mężczyzna, podczas pobytu nad Jeziorem Powidzkim w rejonie Dzikiej Plaży, miał nieszczęśliwie upaść z jednego z pomostów. 

Przybyły na miejsce zdarzenia zespół ratownictwa medycznego z Witkowa zdecydował o wezwaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał przytomnego poszkodowanego do szpitala w Poznaniu. Młody mężczyzna ma podejrzenie urazu kręgosłupa.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane