czwartek, 09 lipca 2020 09:06

Rusza przebudowa ul. Okulickiego

 
Rusza przebudowa ul. Okulickiego źródło: Google Street View

Od poniedziałku 13 lipca rusza przebudowa ul. Okulickiego. Zmotoryzowani powinni być przygotowani na utrudnienia, które potrwają przez kilka tygodni.

13 lipca rusza przebudowa nawierzchni ul. Okulickiego oraz budowa znajdującego się w pobliżu parkingu buforowego Park&Ride przy ul. Wrzesińskiej (przy stadionie żużlowym), o której informowaliśmy przedwczoraj. W ramach prac prowadzonych na ul. Okulickiego, doczeka się ona na odcinku należącym do Miasta przebudowy chodników, zatoczek parkingowych oraz nowej nawierzchni.

Z uwagi na powstałe z tego tytułu utrudnienia dla mieszkańców ul. Okulickiego, udostępniona zostanie połowa (lewa strona) parkingu Ośrodka Szkolenia Kierowców przy ul. Wrzesińskiej, tuż obok budowanego placu postojowego. Urząd Miejski prosi mieszkańców o korzystanie z tego miejsca w lipcu i sierpniu. 

3 komentarzy

  • Link do komentarza Pasażer czwartek, 09 lipca 2020 18:29 napisane przez Pasażer

    Okulickiego remontują parking nowy robią to może zatoczki autobusowe się pojawia przy stadionie. Bo co się wyprawia podczas postoju autobusu to mrozi krew. Wiele razy widziałem wyprzedzanie autobusu na podwójnej Lini a tu zaraz przejście dla pieszych i skrzyżowanie. Czy musi dojść do tragedii żeby ktoś o tym pomyślał.

  • Link do komentarza Zyta czwartek, 09 lipca 2020 17:28 napisane przez Zyta

    Niech zadbają o wykoszenie traw i roślin bo wyjeżdżając nic nie widać

  • Link do komentarza dalekowzroczny czwartek, 09 lipca 2020 09:26 napisane przez dalekowzroczny

    UWAGA PROJEKTANCI. chwilę deweloperzy zaczną zabudowywać blokami teren dawnej cukrowni. Powstanie tam nawet 30 nowych bloków. Kierowcy z tamtego osiedla do miasta pojada głównie ulicą Okulickiego - Pstrowskiego. Tych samochodów będzie jeździło tą ulicą bardzo dużo. Czy w takim wypadku nie powinno być wybudowane na skrzyżowaniu ulicy Wrzesińskiej z ulicą Okulickiego DUŻE RONDO ? Czy ten plan remontowy nowej ULICY OKULICKIEGO nie powinien obejmować również planu budowy ronda na ulicy Wrzesińskiej ? Czy w tym magistracie gnieźnieńskim nie ma ani jednego człowieka myślącego perspektywicznie ????? Projektant drodzy Państwo to człowiek myślący do przodu na dobre 5 lat !! I to przynajmniej 5 lat . W przeciwnym wypadku nie jest taki człowiek godny nazywania go projektantem. Co najwyżej może być inżynierem od robienia kresek na papierze.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane