poniedziałek, 15 czerwca 2020 07:54

Podsumowanie konsultacji nt. rewitalizacji „Wenecji”

 

W najbliższą sobotę odbędzie się podsumowanie konsultacji społecznych, które odbyły się w styczniu w sprawie rewitalizacji Jeziora Jelonek.

Na początku roku mieszkańcy Gniezna mogli się spotkać z wykonawcami projektu rewitalizacji terenu Parku Piastowskiego wokół popularnej "Wenecji", a potem także przez kilka tygodni zapoznać z planszami dotyczącymi przyszłości tego miejsca. Urzędnicy przez pewien czas czekali na uwagi skierowane od zainteresowanych, które były weryfikowane pod kątem możliwości ich realizacji. 

W najbliższą sobotę będzie okazja na podsumowanie konsultacji. 20 czerwca o godzinie 10:00 mieszkańcy (chcący poznać efekty tych prac) proszeni są o zebranie się przy siedzibie LOK na ul. Jeziornej. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną przyjęte koncepcje, a także pod dyskusję poddane zostaną kolejne kwestie. 

 

1 komentarz

  • Link do komentarza w sobotę o 10 to ja pracuję poniedziałek, 15 czerwca 2020 08:27 napisane przez w sobotę o 10 to ja pracuję

    i będzie tak jak ze ścieżkami rowerowymi, czyli więcej urzędników niż mieszkańców? :))))))))))))))))

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane