wtorek, 09 czerwca 2020 12:29

Koleje Wielkopolskie przywracają trzy połączenia

 
Koleje Wielkopolskie przywracają trzy połączenia archiwum redakcji

W związku z licznymi wnioskami podróżnych oraz na podstawie analizy frekwencji w pociągach Kolei Wielkopolskich, przewoźnik podjął decyzję o przywróceniu części połączeń.

Organizator Przewozów – Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego zdecydował z kolejnym tygodniem przywrócić niektóre połączenia realizowane przez spółkę Koleje Wielkopolskie. Przypomnijmy, że ich kursowanie zostało w znacznej części ograniczone lub zawieszone z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju. 

Od poniedziałku, 15 czerwca, kursowanie wznowią następujące pociągi, które kursują we wszystkie dni robocze:

 • 77432/3 z Gniezna (12:15) do Poznania Głównego (13:06)
 • 7809/8 z Poznania Głównego (15:00) do Gniezna (15:52)
 • 77132/3 z Gniezna (17:35) do Poznania Głównego (18:13)

Jednocześnie przewoźnik przypomina, że w pociągu obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust. A od 1 czerwca w pojeździe mogą być zajęte wszystkie miejsca siedzące albo 50% ogółu miejsc siedzących i stojących. Szczegółowy rozkład jazdy jest dostępny na stronie internetowej Kolei Wielkopolskich.

 

3 komentarzy

 • Link do komentarza Regina Wawrzyniak środa, 10 czerwca 2020 10:37 napisane przez Regina Wawrzyniak

  Brakuje połączeń z Leszna do Poznania i poznania do Leszna jest mało połączeń kiedy będzie więcej połączeń będzie więcej zwykłych połączeń

 • Link do komentarza Joe wtorek, 09 czerwca 2020 19:05 napisane przez Joe

  Szkoda że nie przywrócą pociągów o 6 rano z Gniezna i po 15 z Poznania, żeby ludzie mogli do pracy dojeżdżać a nie popołudniu... Szkoda

 • Link do komentarza kkkkkkk wtorek, 09 czerwca 2020 15:52 napisane przez kkkkkkk

  Lepiej niech przywrócą mi pociąg z Poznania ok g.7.30 a jie jakies bezsensowne połączenia

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane