czwartek, 30 kwietnia 2020 14:12

Ograniczone kursy pociągów do końca wakacji

 
Ograniczone kursy pociągów do końca wakacji archiwum redakcji

Jak poinformował organizator przewozów Kolei Wielkopolskich, w związku z aktualną sytuacją zdecydowano o wydłużeniu terminu zawieszenia kursowania pociągów do 29 sierpnia br.

W związku z przedłużającymi się  ograniczeniami mającymi na celu przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się koronowirusa, organizator przewozów podjął decyzję o utrzymaniu oferty przewozowej realizowanej w obecnym kształcie do 29 sierpnia br. Przypomnijmy iż w chwili obecnej wstrzymanych jest 12 par pociągów w relacji Gniezno - Poznań oraz 5 par pociągów w relacji Gniezno - Września - Jarocin. 

Pozostałe realizowane w tym okresie połączenia stanowią niezbędne minimum dla zachowania ciągłości transportu i umożliwiają  dojazd  do i z  miejsc pracy. - Jednocześnie zapewniamy, że w przypadku wzrostu potoków podróżnych i znoszenia ograniczeń jesteśmy w pełnej gotowości do przywracania poszczególnych  połączeń w celu zaspokojenia  potrzeb przewozowych  mieszkańców naszego regionu - podkreśla wicemarszałek Wojciech Jankowiak. Aktualny rozład jazdy należy śledzić na stronach przewoźników.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane