piątek, 06 grudnia 2019 08:13

Dodatkowy termin zbiórki liści

 
Dodatkowy termin zbiórki liści archiwum redakcji

Jeszcze w pierwszej połowie grudnia odbędzie się ostatnia zbiórka odpadów zielonych na terenie miasta. Mieszkańcy są proszeni o ich wystawienie w dniu wywozu.

Zgodnie z przedstawionym harmonogramem, samochody Urbis w najbliższym czasie przeprowadzą ostatnią w tym roku zbiórkę liści na poszczególnych osiedlach Gniezna. Mieszkańcy proszeni są o ich pakowanie do worków o pojemności do 120 litrów i ustawianie tak, by nie kolidowały z wjazdem/wyjazdem oraz przejściem na chodniku.

Worki należy wystawić do godziny 6 rano w dniu zbiórki. Nie należy wystawiać innych odpadów niż zielone. Osoby, które mają liście z ulic spoza tych wskazanych na trasie, proszone są o dostarczenie worków na trasę we własnym zakresie.

Dodatkowe zbiórki odbędą się:

  • w poniedziałek 9 grudnia: Stare Miasto, osiedle: Dalki, Skiereszewo oraz Piekary
  • w piątek 13 grudnia: osiedle Konikowo, Arkuszewo, Pustachowa, Grunwaldzkie, Osiniec oraz Kawiary

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane