sobota, 30 listopada 2019 23:21

Tajemniczy pożar na działkach w Kalinie

 

W późny sobotni wieczór na terenie działek w Kalinie doszło do pożaru w jednym z budynków mieszkalnych. Na miejsce przybyła kilka zastępów straży pożarnej.

Do zdarzenia doszło 30 listopada, po godzinie 22. Jak wynikało z przekazanej do służb informacji, świadkowie przebywający na działkach zauważyli iż z jednego z domów wydobywa się dym, a w środku może znajdować się jego mieszkaniec.

Na miejsce zadysponowano OSP Trzemeszno, OSP Strzyżewo Smykowe i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszych zastępów i wejściu do środka budynku, rozpoczęto gaszenie pożaru, jaki wystąpił w jednym z pomieszczeń, w którym był piec. Jednocześnie rozpoczęto oddymianie budynku i rozpoczęto jego przeszukiwanie pod kątem osób przebywających w środku.

Po ustaleniu iż wewnątrz domu nikogo nie ma, strażacy przeszukali posesję. Przy budynku gospodarczym jeden z nich ujawnił nieznaczne ślady krwi, które wskazano przybyłemu w międzyczasie patrolowi policji - w środku tego obiektu także nikogo nie było. Sąsiedzi przekazali iż jakiś czas wcześniej widzieli samochód odjeżdżający spod posesji. 

Na miejsce wezwano techników policyjnych. Część zastępów została w celu zabezpieczenia terenu i doświetlenia. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane