czwartek, 21 listopada 2019 10:52

PPK bez tajemnic, czyli kolejne szkolenie WIG-u

  mn
PPK bez tajemnic, czyli kolejne szkolenie WIG-u zdjęcie nadesłane

W ubiegłym tygodniu Wielkopolska Izba Gospodarcza wspólnie z Fundacją Budzimy Uśpione Umysły i Polskim Funduszem Rozwoju zorganizowali konferencję dotycząca wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych. Spotkanie dla przedsiębiorców odbyło się w Hotelu Nest.

Tematyką konferencji było bezpieczne wdrożenie Pracowniczych Planów Kapitałowych. Prelegenci szczegółowo omówili najważniejsze elementy ustawy o PPK oraz zakres obowiązków pracodawcy przy wdrażaniu zmian, które już od nowego roku dotkną sporą ilość przedsiębiorstw. Poruszono najdrobniejsze szczegóły, które mogą być problematyczne w szczególności dla właścicieli przedsiębiorstw i narazić ich na nieprzyjemności prawne. Zgromadzeni goście mogli także zadawać pytania i prowadzić dyskusję z wykładowcami.

Było to kolejne z cyklu szkoleń zorganizowanych przez Wielkopolską Izbę Gospodarczą, która skupia już ponad 100 przedsiębiorstw. Następne odbędzie się już 28 listopada i będzie dotyczyło sukcesji w firmach rodzinnych. Szczegóły można znaleźć pod tym linkiem.

3 komentarzy

  • Link do komentarza Julian sobota, 23 listopada 2019 01:06 napisane przez Julian

    Najpierw PO ukradła część forsy z OFE, teraz PIS kradnie resztę pod pozorem PPK. A matoły dalej wierzą jednym lub drugim. Za rok, dwa też ukradną to co zostanie na PPK

  • Link do komentarza drobnica piątek, 22 listopada 2019 21:33 napisane przez drobnica

    Po co takie konferencje, jak i tak wszystkie nawet jednoosobowe zakładziki maja teraz swoje księgowości w biurach rachunkowych, bo te wszystkie fryzjerki, szewcy i inna drobnica nie jest w stanie opanować tego gąszcza materiałów prawnych.

  • Link do komentarza erysia piątek, 22 listopada 2019 10:42 napisane przez erysia

    fajnie, że organizują takie szkolenia, bo dzięki temu można poszerzyć swoją wiedzę na temat programu i być może osoby które mają jakieś wątpliwości lub nie wiedzą co zrobić to podejmą decyzję

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane