wtorek, 23 lipca 2019 09:41

WIG z porozumieniem z Konsorcjum Izb i Organizacji Gospodarczych

  mnopr
WIG z porozumieniem z Konsorcjum Izb i Organizacji Gospodarczych zdjęcie nadesłane

Wielkopolska Izba Gospodarcza podpisała porozumienie z Konsorcjum Izb i Organizacji Gospodarczych (KIiOG) reprezentowanym przez Warszawską Izbą Gospodarczą (WIG). To kolejny krok w rozwoju podmiotu, którego główna siedziba mieści się w Gnieźnie.

Wielkopolska Izba Gospodarcza stała się członkiem Konsorcjum Izb i Organizacji Gospodarczych. To instrument dla promocji naszych członków na rynku krajowym i rynkach zagranicznych - mówi Henryk Bartkowski, prezes WIG.

Rok 2019 to krok milowy w rozwoju WIG-u. Na podstawie zawartego porozumienia obie strony zobowiązały się do dążenia do wsparcia polskich marek, polskich przedsiębiorców w kraju i za granicą, ułatwiania dostępu do nowych technologii, wspierania innowacyjności poprzez szkolenia, kursy i doradztwo. Ponadto ma być realizowane tworzenie przyjaznego systemu informacji i kooperacji pomiędzy firmami, a jednostkami badawczymi i uczelniami krajowymi, a także zagranicznymi, lobbingu na rzecz usuwania barier w prowadzeniu działalności gospodarczej.

- Obecne czasy są ciężkie dla prywatnych przedsiębiorców - w szczególności małych i średnich. Jednym z naszych celów jest wspieranie między innymi takich właśnie firm, a podpisanie porozumienia daje nam zdecydowanie większy wachlarz możliwości - stwierdził Henryk Bartkowski.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Deli środa, 24 lipca 2019 08:44 napisane przez Deli

    Czarno to widzę. Kolejna organizacja nie wiadomo dla kogo i po co.

  • Link do komentarza mały przedsiębiorca wtorek, 23 lipca 2019 13:26 napisane przez mały przedsiębiorca

    Pożyjemy. Zobaczymy. Czy ten WIG nie skończy podobnie, jak GARG naszego gnieźnieńskiego vice.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane