czwartek, 27 czerwca 2019 11:37

SP nr 7 z nową dyrektorką

 
SP nr 7 z nową dyrektorką archiwum redakcji

Opublikowano zarządzenie powierzające stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7 przy ul. Paczkowskiego. Funkcję tę będzie pełnić przez najbliższe pięć lat.

Po powierzeniu funkcji dyrektora w Szkole Podstawowej nr 1 Tomaszowi Konowalskiemu kilka tygodni temu, poinformowano dzisiaj o kolejnej zmianie na podobnym stanowisku - tym razem w Szkole Podstawowej nr 7.

Zgodnie z zarządzeniem, na podstawie kandydatury wyłonionej przez komisję w konkursie, nowym dyrektorem placówki przy ul. Paczkowskiego 13 zostanie Anna Knocińska, która zastąpi dotychczas pełniącą tę funkcję Elżbietę Fischer. Anna Knocińska do tej pory pracowała w GSW Milenium jako dziekan Wydziału Nauk Społecznych, a wcześniej była także związana z innymi placówkami oświatowymi.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza absolwent czwartek, 27 czerwca 2019 12:04 napisane przez absolwent

    Szkoda słów na komentarze.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane