wtorek, 26 lutego 2019 15:17

Spędzili ze sobą pół wieku razem

 
Spędzili ze sobą pół wieku razem fot. Rafał Wichniewicz

Po raz kolejny w Miejskim Ośrodku Kultury specjalnymi medalami uhonorowano złote pary, które przeżyły ze sobą w związku małżeńskim przynajmniej pół wieku.

Złote pary zostały wyróżnione podczas uroczystości, która odbyła się 26 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury. Ceremonię odznaczeń poprzedził krótki pokaz audiowizualny, po którym odbyła się uroczystość wręczenia medali poprzedzona słowami prezydenta Tomasza Budasza, gratulującemu i składającemu życzenia dalszego zdrowia jubilatom.

Tego dnia gratulacje oraz kwiaty otrzymali Władysława i Edmund Lisieccy, którzy spędzili ze sobą 65 lat razem, a za 55 lat wspólnej wędrówki przez życie również wyróżniono Łucję i Czesłąwa Balcerczyków oraz Barbarę i Antoniego Kaźmierczaków.

Pół wieku razem spędzili: Irena i Mieczysław Chudy, Zofia i Stanisław Eichhorstowie, Mirosława i Zdzisław Ignasiakowie, Grażyna i Mieczysław Jankowscy, Janina i Franciszek Kasprzykowie, Genowefa i Tomasz Przybylscy, Zuzanna i Wojciech Kuczyńscy, Elżbieta i Bronisław Kwaczowie, Krystyna i Bogdan Leśniewscy, Helena i Józef Olejniczakowie, Irena i Roman Paliccy oraz Janina i Jan Pietrzakowie.

W imieniu redakcji gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane