czwartek, 27 grudnia 2018 10:18

Śmiertelne ugodził brata nożem

 
Śmiertelne ugodził brata nożem archiwum redakcji

Do dramatycznego zdarzenia, w wyniku którego zmarł mężczyzna, doszło w Gnieźnie. Sprawca usłyszał już zarzut zabójstwa.

Sytuacja miała miejsce w niedzielę 23 grudnia w późnych godzinach wieczornych w jednym z domów na terenie miasta. Jak udało się nam dowiedzieć, podczas rozmowy prowadzonej między dwójką braci, doszło do kłótni, w wyniku której 47-latek ugodził młodszego o dwa lata mężczyznę nożem w udo.

Na skutek odniesionych obrażeń, poszkodowany trafił do szpitala w Gnieźnie. Mimo starań lekarzy, mężczyzna w nocy 24 grudnia zmarł na skutek rozległego krwotoku. 

- Sprawa jest cały czas w toku, przedstawiono zarzut sprawcy tego czynu z artykułu 148 Kodeku karnego paragraf 1 tj. za zabójstwo. 26 grudnia na wniosek prokuratury Sąd Rejonowy w Gnieźnie zastosował środek w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy - przekazał prok. Radosław Krawczyk z Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie. Postępowanie w tej sprawie cały czas trwa.

 

8 komentarzy

 • Link do komentarza Ratownik piątek, 04 stycznia 2019 10:58 napisane przez Ratownik

  Wystarczy jakąkolwiek tętnicę naruszyć-udową albo szyjną i krew tryska jak fontanna jak się nie zatamuje. Mozna odjechać na 2gi świat w mgnieniu oka...

 • Link do komentarza Halo ziemia niedziela, 30 grudnia 2018 21:04 napisane przez Halo ziemia

  Umarł w domu czy po jakimś czasie na chirurgii? Bo jeśli była dziura w tętnicy to się powinien wykrwawic w domu. A on podobno jakas operację miał i dopiero po jakimś czasie umarł. Dziwne.

 • Link do komentarza Gonzo niedziela, 30 grudnia 2018 17:51 napisane przez Gonzo

  Słyszeliście o czymś takim jak tętnica ? Zastanówcie się czasem co piszecie

 • Link do komentarza AnnKowaś piątek, 28 grudnia 2018 13:27 napisane przez AnnKowaś

  Do ( Ciekawego) przecież to jasne jak słońce, jeśli cios trafił w tętnicę główną, to w wciągu kilku minut śmierć gotowa, polecam odrobinę zdrowego rozsądku!!!

 • Link do komentarza też ciekawy piątek, 28 grudnia 2018 13:17 napisane przez też ciekawy

  bo to dobra zmiana na chirurgii była....

 • Link do komentarza gratulacje piątek, 28 grudnia 2018 10:55 napisane przez gratulacje

  Jeśli naprawdę tylko go "ugodził" nożem a nie podziurawił mu całą nogę 15 razy to gratulacje dla lekarzy z SOR za kolejna "udaną" akcję. Jak można nie opanować krwotoku z uda po dźgnięciu mając szpitalne wyposażenie, może ktoś się tym powinien zainteresować oprócz samego zajścia

 • Link do komentarza CIEKAWY czwartek, 27 grudnia 2018 20:14 napisane przez CIEKAWY

  nożem w udo. na skutek rozległego krwotoku. zmarł dziwne to co amputowano mu noge ale po amputacji ludzie nie umierają ???????

 • Link do komentarza czytelnik czwartek, 27 grudnia 2018 11:29 napisane przez czytelnik

  Gniezno ma swojego Kaina i Abla :-(

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane