poniedziałek, 03 grudnia 2018 11:03

Zderzenie dwóch aut z ciężarówką w Kalinie

 

W poniedziałkowy ranek, na drodze krajowej nr 15, na wysokości działek w Kalinie, doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z dwiema osobówkami.

Do zdarzenia doszło 3 grudnia około godziny 10:00. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w rejonie przystanku autobusowego i zjazdu na działki letniskowe w Kalinie, doszło do zderzenia samochodu ciężarowego marki Volvo z pojazdem osobowym marki Renault oraz Nissan. W wyniku siły uderzenia, Renault przemieścił się na jezdni i wypadł na pobliskie pole. 

Na miejsce zdarzenia przyjechały JRG Gniezno oraz OSP Strzyżewo Smykowe, które zabezpieczyły rejon wypadku, uszkodzone samochody oraz udzieliły pomocy podróżującym każdym z pojazdów, które następnie przekazano zespołowi ratownictwa medycznego. 

Na czas prowadzonych działań ruch na DK 15 był zablokowany (do czasu usunięcia pojazdów z jezdni). Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

 

3 komentarzy

  • Link do komentarza Anonimus aaaa środa, 12 grudnia 2018 23:19 napisane przez Anonimus aaaa

    Zgadzam się , nowy to nowy nie ważne jaki! Sprawny i bezpieczny

  • Link do komentarza kierowca bombowca środa, 05 grudnia 2018 10:49 napisane przez kierowca bombowca

    Uderzenie było centralnie w koło!!! Gdyby trafił tir w środek? To byłoby nieciekawie!!!

  • Link do komentarza ABC poniedziałek, 03 grudnia 2018 21:15 napisane przez ABC

    Małe Renault Clio, ale nowy model ze sprawnymi poduszkami, które wystrzeliły prawidłowo i kierowca żyje. Ludzie kupujcie nowe auta - choćby Dacie i Fiaty. Nie dajcie sobie wciskać limuzyn z komisów!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane