niedziela, 02 grudnia 2018 13:26

Zderzenie w Wierzbiczanach

 
Zderzenie w Wierzbiczanach źródło: OSP Strzyżewo Smykowe

Do kolejnego zdarzenia drogowego doszło w niedzielne przedpołudnie - tym razem w Wierzbiczanach miało miejsce zderzenie dwóch samochodów osobowych.

Po nocnych wypadkach na ul. Gdańskiej w Gnieźnie oraz w Zdziechowie i Mącznikach, kolejna taka sytuacja miała miejsce już za dnia w tytułowej miejscowości. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na szosie między Jankowem Dolnym a Wierzbiczanami, tuż za wiaduktem nad torami na łuku drogi doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Chrysler z pojazdem marki Fiat. Pierwszy z pojazdów po kolizji uderzył w przydrożne drzewo. 

W obu pojazdach podróżowało łącznie pięć osób, w tym dwójka dzieci. Po przybyciu na miejsce zdarzenia OSP Strzyżewo Smykowe oraz JRG Gniezno zabezpieczyły rejon wypadku, udzieliły pomocy poszkodowanym do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego oraz zajęły się usuwaniem wylanych na jezdnię płynów eksploatacyjnych. Decyzją ratowników, pasażerka Fiata została przetransportowana do szpitala. 

Na czas prowadzonych działań droga była całkowicie zablokowana. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Strzyżewo Smykowe

1 komentarz

  • Link do komentarza szofer niedziela, 02 grudnia 2018 13:50 napisane przez szofer

    Tam sypią niektórzy, jakby byli co najmniej na międzynarodowej autostradzie!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane