sobota, 24 listopada 2018 15:52

Pożar w mieszkaniu na os. Tysiąclecia

 

W sobotnie, wczesne popołudnie w jednym z budynków wielorodzinnych przy ul. Staszica doszło do pożaru w mieszkaniu na drugim piętrze.

Do zdarzenia doszło 24 listopada, kilkanaście minut po godzinie 14:00, kiedy to służby ratunkowe zostały powiadomione o pożarze, do jakiego doszło w jednym z mieszkań w bloku.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy JRG Gniezno wraz z drabiną mechaniczną. Po dotarciu na pod wskazany adres okazało się iż ogień pojawił się w kuchni mieszkania na drugim piętrze, a po przystąpieniu do akcji bardzo szybko opanowano pożar, który objął meble kuchenne. Po ich przygaszeniu wewnątrz, tlące przedmioty zostały wyrzucone przed budynek, gdzie dogaszono je wodą.

W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Na miejsce wezwano także pogotowie gazowe w celu odcięcia dopływu gazu do sieci w budynku.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane