wtorek, 12 listopada 2013 23:08

Wypadek drogowy w Mnichowie; ranna pięciomiesięczna dziewczynka

 

10 listopada 2013 roku w Mnichowie doszło do wypadku drogowego, w którym ranne zostały trzy osoby, w tym 5-miesięczne dziecko.

Policja wstępnie ustaliła, iż kierujący seatem ibiza 24-letni mieszkaniec Gniezna, jadąc od strony Czerniejewa w kierunku Gniezna, na łuku drogi zauważył samochód osobowy marki BMW, którego kierowca, jadąc z przeciwnego kierunku, zjechał na jego pas ruchu. W celu uniknięcia zderzenia przemieścił się na prawe pobocze, w wyniku czego wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącym w kierunku Czerniejewa nissanem almera kierowanym przez 25-letnią mieszkankę Czerniejewa. Pojazd ten po zderzeniu wywrócił się na dach. Seat natomiast po zderzeniu wjechał do rowu i uderzył w drzewo.

W wyniku wypadku obrażeń ciała doznała pięciomiesięczna pasażerka nissana, którą pogotowie przewiozło do szpitala w Poznaniu, 25-letnia kierująca tym autem oraz kierowca seata. Uczestnicy byli trzeźwi.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane