piątek, 09 listopada 2018 20:11

Wypadek między Gnieznem a Oborą

 

Do poważnego zdarzenia drogowego doszło w piątkowy wieczór na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 190. Jedna osoba została poszkodowana.

Do zdarzenia doszło 9 listopada około godziny 19:15 na odcinku szosy między Węzłem Kłecko a Oborą, kilkaset metrów przed tą drugą miejscowością. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem marki Opel Astra, jadąc od strony Gniezna w kierunku Obory, zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo. W wyniku tego pojazd odbił i wrócił na jezdnię oraz zaczął się palić. W ugaszeniu pomogli przejeżdżający inni kierowcy.

Na miejsce zdarzenia przyjechały JRG Gniezno oraz OSP Zdziechowa, które zabezpieczyły rejon wypadku i dogasiły płonącą komorę silnika za pomocą piany. Kierowca został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego, który zabrał poszkodowanego na dalsze badania do szpitala. Na czas prowadzonych działań droga na tym odcinku była zablokowana. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.


W związku z wypadkiem, wieczorny kurs MPK linii nr 12 do Obory został zatrzymany przed dojechaniem do ww. miejscowości.

1 komentarz

  • Link do komentarza Janusz sobota, 10 listopada 2018 10:17 napisane przez Janusz

    To była tylko kwestia czasu kiedy ten Deb znaczy się Małolat spowoduje wypadek!!! Dlaczego na kursie na Prawo Jazdy nie ma obowiązkowych PsychoTestów ??? Dobrze, że postronnym Osobą nic się nie stało , i mam nadzieję że pana "kierowce"czegoś to nauczy!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane