sobota, 20 października 2018 14:44

Pożar w hali koło Trzemeszna

 

W sobotnie, wczesne popołudnie w magazynie jednej z firm w Niewolnie k. Trzemeszna wybuchł pożar. Na miejsce przybyło kilka zastępów straży.

Do zdarzenia doszło 20 października około godziny 13:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w budynku magazynowym wykonanym z blachy o powierzchni kilkuset metrów kwadratowych, doszło do pożaru składowanych we wnętrzu palet z drewna.

Dym unoszący się z płonącego magazynu widoczny był aż z obwodnicy Gniezna. Na miejsce przyjechały zastępy m.in. z OSP Trzemeszno, JRG Gniezno, OSP Strzyżewo Smykowe, OSP Witkowo, OSP Gębice, JRG Mogilno, łącznie 13 wozów strażackich, 52 ratowników, które przystąpiły do działań gaśniczych, dość szybko lokalizując źródło pożaru, przez co uniemożliwiono jego dalsze rozprzestrzenianie. Strażacy musieli też zająć się ogniem, który wydobył się z obiektu na teren przy nasypie kolejowym. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na miejscu była również policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane