czwartek, 18 października 2018 12:34

Zderzenie ciężarówek na krajowej „piętnastce”

 

Do groźnego w skutkach zdarzenia doszło na łuku DK15 na wysokości fabryki Paroc w Trzemesznie, gdzie ciężarówka uderzyła w poprzedzający ją pojazd.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek 18 października chwilę przed godziną 12:00 na drodze krajowej nr 15 w Trzemesznie. Jak wynika z nieoficjalnych ustaleń, na ul. Gnieźnieńskiej kierujący ciężarówką, jadąc od strony Gniezna w kierunku Inowrocławia, najechał na tył poprzedzającego go pojazdu ciężarowego marki Scania.

W wyniku tego zdarzenia kierowca z drugiego z pojazdów odniósł obrażenia. Na miejsce przybyło zadysponowano OSP Trzemeszno i JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon wypadku, pomogły kierującemu z uszkodzonego pojazdu opuścić kabinę, który następnie został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego. 

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Obecnie, na czas prowadzonych działań ruch na DK 15 jest zablokowany i objazd odbywa się przez Trzemeszno.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane