wtorek, 16 października 2018 18:26

Pożar samochodu na S5

 
Pożar samochodu na S5 źródło: OSP Łubowo

Na duże utrudnienia natrafili kierujący, jadący w godzinach popołudniowych drogą ekspresową S5 w rejonie Wierzyc. Na drodze zapaliło się auto.

Do zdarzenia doszło 16 października po godzinie 15:00, na pasie w kierunku Gniezna, przed węzłem Wierzyce. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na drodze doszło do pożaru samochodu osobowego marki BMW, który spłonął doszczętnie.

Na miejsce zdarzenia jako pierwsze przybyły zadysponowane OSP Pobiedziska, które przystąpiły do gaszenia płonącego pojazdu i zabezpieczyły rejon zdarzenia. Po chwili przybyły także OSP Łubowo oraz JRG Gniezno. 

W wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń, ale ruch na trasie przez kilkadziesiąt minut był zablokowany i odbywał się objazdem, a później już jednym pasem.

źródło: OSP Łubowo

1 komentarz

  • Link do komentarza @@@ wtorek, 16 października 2018 19:34 napisane przez @@@

    BMW? chyba nie ten policyjny "tajniak" ......

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane