wtorek, 09 października 2018 07:35

Dwie osoby ranne po wieczornym wypadku koło Witkowa

 
Dwie osoby ranne po wieczornym wypadku koło Witkowa źródło: OSP Witkowo

Do groźnego w skutkach wypadku drogowego doszło późnym wieczorem 8 października na drodze prowadzącej z Witkowa do Wrześni. Dwie osoby z poważnymi obrażeniami trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek o godzinie 21:30 w Maleninie (gmina Witkowo). Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem marki Toyota Celia uderzył w drzewo, po czym zjechał na przeciwległy pas jezdni i czołowo zderzył się z nadjeżdżającym Oplem Vectrą. 

W wyniku silnego zdarzenia kierujący pojazdami zostali w nich uwięzieni. Na miejsce dysponowane zostały dwa zastępy z OSP Witkowo, JRG Gniezno oraz dwa zespoły ratownictwa medycznego. Poszkodowani zostali uwolnieni i przekazani pod opiekę ratowników medycznych - rannych, z licznymi złamaniami kończyn dolnych oraz obrażeniami głowy, przetransportowano do szpitala. 

Na czas prowadzonych działań droga Witkowo – Września była zamknięta a objazd odbywał się przez Odrowąż i Małachowo Wierzbiczany. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Witkowo

 

4 komentarzy

 • Link do komentarza Eeeeeeeee środa, 10 października 2018 07:22 napisane przez Eeeeeeeee

  Eeeeeeee

 • Link do komentarza Dawi wtorek, 09 października 2018 13:58 napisane przez Dawi

  to są raczej zdjęcia po akcji ratowniczej, a wiadomo strażacy muszą się jakoś dostać do wnętrza samochody by wyjąć poszkodowanego, więc to tu coś wytną nam przetną

 • Link do komentarza Celina wtorek, 09 października 2018 10:10 napisane przez Celina

  Toyota Celia to chyba jakiś nowy prototyp. Najwyraźniej układ kierowniczy jeszcze do poprawek.

 • Link do komentarza Szymon Zieliński wtorek, 09 października 2018 07:44 napisane przez Szymon Zieliński

  Patrząc na stan pojazdów po wypadku to i tak dziw, że uczestnicy wypadku przeżyli.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane