sobota, 29 września 2018 08:49

Zderzenie dwóch samochodów koło Trzemeszna

 
Zderzenie dwóch samochodów koło Trzemeszna źródło: PSP w Gnieźnie

W piątkową noc na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Bystrzyca, doszło do zderzenia dwóch pojazdów, które najechały na siebie.

Do zdarzenia doszło w piątek 28 września. Około godziny 1:00 w nocy do dyżurnego straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Bystrzycy.

Na miejsce skierowano JRG Gniezno oraz OSP Trzemeszno, a po dotarciu na miejsce okazało się iż doszło do kolizji w której wzięły udział dwa pojazdy - Renault, który najechał na tył Fiata. Z bagażnika drugiego z nich wylała się farba na uderzający go samochód. W obu pojazdach podróżowały w sumie trzy osoby, które na szczęście nie potrzebowały hospitalizacji.

Działania ograniczyły się do zabezpieczenia uszkodzonych samochodów oraz rejonu kolizji na czas prowadzonej akcji. 

źródło: PSP w Gnieźnie

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane