piątek, 27 lipca 2018 08:00

Nocny pożar dwóch samochodów

 
Nocny pożar dwóch samochodów źródło: OSP Kłecko

Około godziny 3:00 służby zostały powiadomione o zauważonym pożarze pojazdu, stojącego przed budynkiem wielorodzinnym w miejscowości Michalcza w Gminie Kłecko.

Zdarzenie miało miejsce 27 lipca, kilka minut przed godziną 3:00 w nocy, kiedy to dyżurny Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Gnieźnie zadysponował zastępy OSP Kłecko, OSP Ułanowo i JRG Gniezno do pożaru samochodu osobowego w Michalczy. Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się iż ogniem objęte są dwa pojazdy, stojące około 7 metrów od wielorodzinnego budynku mieszkalnego.

Strażacy zabezpieczyli rejon zdarzenia, podali dwa prądy gaśnicze z wody i piany, dzięki czemu udało się powstrzymać rozprzestrzenianie się ognia - ostatecznie spaleniu uległy tylko komory silnika, a wnętrza pojazdów zostały nadpalone.

źródło: OSP Kłecko

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane