sobota, 14 lipca 2018 17:19

Zderzenie z motocyklem na „piętnastce”

 

W sobotnie popołudnie na drodze krajowej nr 15 w Trzemesznie doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Poszkodowane zostały dwie osoby jadące jednośladem.

Do zdarzenia doszło 14 lipca około godziny 16:20 na skrzyżowaniu ul. Gnieźnieńskiej i Wyszyńskiego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący motocyklem marki Honda, 40-letni mieszkaniec Kiszkowa nie dostosował prędkości jazdy do panujących warunków na drodze, wpadł w poślizg i uderzył w skręcający w lewo samochód marki Skoda Octavia, kierowany przez 44-letniego mieszkańca Trzemeszna.

W wyniku wypadku 44-letnia pasażerka mieszkanka Kiszkowa z obrażeniami ciała została hospitalizowana w szpitalu w Gnieźnie. Zadysponowane na miejsce JRG Gniezno oraz OSP Trzemeszno zabezpieczyły rejon zdarzenia, kierując ruchem na Inowrocław objazdem przez stację benzynową. Jak ustalili funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego uczestnicy byli trzeźwi. Postępowanie w sprawie wypadku prowadzi Komisariat Policji w Trzemesznie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane