środa, 11 lipca 2018 19:35

Pożar w pustostanie na os. Grunwaldzkim

 
Pożar w pustostanie na os. Grunwaldzkim zdjęcie nadesłane

W środowe popołudnie gnieźnieńscy strażacy zostali powiadomieni o gęstym dymie, który został zauważony przez mieszkańców tytułowego osiedla.

Zdarzenie miało miejsce 11 lipca, około godziny 16:15. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, otrzymanych od Czytelnika, dym zaczął wydobywać się z pomieszczeń dawnej winiarni, która od wielu lat stanowi już pustostan.

Dym wznoszący się pośrodku osiedla było widać z daleka, a na miejsce zadysponowano dwa zastępy JRG Gniezno, które po przybyciu na miejsce przystąpiły do gaszenia - jak się okazało, w ogniu stanęły śmieci zgromadzone wewnątrz budynku. Po kilku minutach akcja została zakończona.

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane