poniedziałek, 09 lipca 2018 20:03

Pożar pola na Kokoszkach

 

W poniedziałkowy, wczesny wieczór kilka zastępów straży pożarnej zostało zadysponowanych do pożaru, który wystąpił na polu w rejonie tytułowej części Gniezna.

Do zdarzenia doszło około godziny 19:00 na polu pomiędzy ul. Pustachowską a ul. Ugory, prawdopodobnie w trakcie prowadzonych prac rolniczych. Ogniem objętych zostały dwa fragmenty pola, co zagrażało pobliskim zagajnikom.

Na miejsce zadysponowano OSP Żydowo, OSP Czerniejewo, OSP Zdziechowa, OSP Niechanowo, JRG Gniezno, które po kilkunastu minutach opanowały sytuację i stłumiły ogień, uniemożliwiając jego dalsze rozprzestrzenianie. Była to kolejna akcja gaśnicza na polu z całej serii, do jakich w ostatnich dniach wyjeżdżali strażacy z Gniezna i całego powiatu. 

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane