poniedziałek, 09 lipca 2018 08:27

Poranne zderzenie koło Targowiska

 

W poniedziałek, krótko przed godziną 8, na ul. Warszawskiej doszło do silnego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Do szpitala trafiła jedna osoba poszkodowana w zdarzeniu.

Do wypadku doszło 9 lipca około 7:45 na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej i Mickiewicza. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło do zderzenia samochodu osobowego Volvo z Volkswagenem, w wyniku czego pierwszy z pojazdów wpadł na chodnik, wyrywając z podstaw kilka słupków oraz znak z nazwą ulicy. 

Na miejsce zdarzenia przyjechał zespół ratownictwa medycznego, który przebadał pasażerkę z Volkswagena, po czym zadecydował o zabraniu jej na dalsze badania do szpitala. Strażacy z JRG Gniezno zabezpieczyli uszkodzone pojazdy i zepchnęli je z ulicy, a także unieszkodliwili rozlane na jezdni płyny eksploatacyjne. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

4 komentarzy

 • Link do komentarza szofer poniedziałek, 09 lipca 2018 14:21 napisane przez szofer

  Po uszkodzeniach aut i słupków(!) Można wnioskować, że szybkosć pojazdow była co najmniej nieprawidłowa.

 • Link do komentarza Jam_Jest poniedziałek, 09 lipca 2018 13:43 napisane przez Jam_Jest

  ....to skrzyżowanie z pozoru jest bardzo proste, ale jakby tak przyjrzeć się co niektórym kierowcą na tym skrzyżowaniu, to bardzo łatwo można by odnieść wrażenie, że niektórzy z nich — absolutnie nie wiedzą, jak mają się zachować, wjeżdżając na to skrzyżowanie i tym samym, jak je próbują pokonać w sposób nieraz tak rażący, że włos na głowie się jeży. Zresztą myślę, że sytuacja, do jakiej doszło, zostanie bardzo szybko wyjaśniona z uwagi na to, iż jest tam t/z kamera monitoringu. Wiele razy udało mi się zaobserwować kierowców, tak panie, jak i panów trzymających jedną ręką kierownicę, a drugą telefon komórkowy. Kto wie, czy akurat tą sytuacją nie było owo zdarzenie?

 • Link do komentarza Rencista poniedziałek, 09 lipca 2018 10:33 napisane przez Rencista

  W ubiegłym tygodniu podobne zdarzenie na skrzyżowaniu Mieszka i Mickiewicza.

 • Link do komentarza Mariusz poniedziałek, 09 lipca 2018 08:47 napisane przez Mariusz

  jeżdżą jak głupki i wymuszają pierwszeństwo, w ubiegłym tygodniu na skrzyżowaniu Kościuszki z Warszawską idiota skręcając od Kościuszki na most nie trzymał się osi jezdni tylko zajechał mi drogę jak skręcałem w Kościuszki od mostu i mało co by doszło do czołowego gdybym nie wyhamował

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane