piątek, 08 listopada 2013 23:51

Znaleziono duże ilości narkotyków

 

Ponad tysiąc porcji marihuany i około 150 porcji amfetaminy zabezpieczyli policjanci z Komisariatu Policji w Witkowie. Zatrzymano 8 podejrzanych.

Policjanci z komisariatu w Witkowie od kilku tygodni zdobywali informacje na temat osób dystrybuujących środki odurzające na tamtejszym terenie. W dniu 4 listopada 2013 roku podjęli działania i zatrzymali w sumie osiem osób. Są to mężczyźni w wieku od 19 do 29 lat. Podczas przeszukań mieszkań zabezpieczono łącznie 638 gramów marihuany oraz 77 gramów amfetaminy, ponadto odnaleziono trzy wagi elektroniczne oraz zabezpieczono czternaście tysięcy złotych.

Jak ustalono, narkotyki były rozprowadzane na terenie powiatu gnieźnieńskiego i słupeckiego.

Na chwilę obecną, po zebraniu materiału dowodowego, przedstawiono dwadzieścia zarzutów dotyczących posiadania i udzielania środków narkotycznych w celu osiągnięcia korzyści majątkowych.

Przestępstwa te zagrożone są karą do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie wszczęła w tej sprawie śledztwo. Wobec podejrzanych zdecydowano się zastosować dozory policyjne.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane