piątek, 18 października 2013 15:45

Tragiczny wypadek w Działyniu

 

Jedna osoba nie żyje, pięć zostało rannych. To bilans tragicznego wypadku, do którego doszło 18 października  2013 roku w Działyniu.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Golf 44-letni mieszkaniec Koła, jadąc od strony Gniezna w kierunku Kłecka, na prostym odcinku drogi na mokrej nawierzchni podczas wyprzedzania samochodu ciężarowego marki Volvo uderzył prawym bokiem pojazdu w osłonę stopni wejściowych do kabiny pojazdu ciężarowego, a następnie zderzył się z jadącym od strony Kłecka samochodem osobowym marki Peugeot 308, kierowanym przez 37-letnią mieszkankę Wągrowca.

Do szpitala zostało przewiezionych sześć osób, w tym pasażerka golfa, która po przewiezieniu do szpitala zmarła. Dziecko podróżujące tym pojazdem w stanie ciężkim zostało przetransportowane do szpitala w Poznaniu Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane