poniedziałek, 21 października 2013 13:08

Potrącenie rowerzystki w Pawłowie

 

20 października 2013 roku w miejscowości Pawłowo samochód osobowy potrącił 16-letnią rowerzystkę. Dziewczyna została przewieziona do szpitala w Poznaniu.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym marki Skoda Fabia 69-letni mieszkaniec Gniezna, jadąc od strony Czerniejewa w kierunku Gniezna, na prostym odcinku drogi najechał na tył roweru, którym kierowała 16-letnia rowerzystka. W wyniku uderzenia rower przemieścił się i uderzył w jadącego z przeciwnego kierunku 18-letniego rowerzystę.

W wyniku zdarzenia 16-latka doznała licznych obrażeń ciała i po udzieleniu pomocy lekarskiej w Gnieźnie została przewieziona do szpitala w Poznaniu. 18-latek natomiast po zaopatrzeniu przez lekarza ze stłuczeniem ręki został zwolniony do domu. W jego organizmie stwierdzono 1 promil alkoholu.

Kierowca skody był trzeźwy.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane