piątek, 18 października 2013 16:21

Potrącenia pieszych w Gnieźnie

 

17 października 2013 roku doszło w Gnieźnie do dwóch potrąceń pieszych. Pierwsze z nich miało na ulicy Żwirki i Wigury.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym marki Fiat Seicento podczas skrętu w kierunku stacji paliw Lotos potracił znajdującą się na pasach 80-letnią gnieźniankę. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do miejscowego szpitala.

Do drugiego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Mieszka I i Mickiewicza. Tam kierująca samochodem osobowym Opel Astra 31-letnia kobieta na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła 48-letnią gnieźniankę. Piesza, po przebadaniu przez lekarza, z ogólnymi obrażeniami ciała została zwolniona do domu.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane